Casio, Navitassports ve Bigjoy İşbirliktelikleriyle;
En Ekonomik ve En Verimli 6 Aylık Uzaktan PT Paketi 1.900 TL yerine 749 TL + 1 Ay Hediye
Bu Aya Özel Hediyeli Kontenjanlar Açıldı!
Hediyelerden Faydalanmak İçin Son...
 • Gün
 • Saat
 • Dakika
 • Saniye

(X2) 4 AYLIK ARKADAŞ PAKETİ

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

2 Ayrı Paket

Uzaktan PT Paket Fiyatı / AYLIK
1.500,00 ₺ / AYLIK
  Evde / Salonda
  Kişiye Özel Antrenman / Karın / Cardio Planları
  Kişiye / Bütçeye Özel Beslenme Planları
  Marcus ile Whatsapp İletişim
  Supplement Planlaması

PAKET DETAYI

Decathlon, Casio ve BigJoy'un İşbirliğiyle Açılan "Arkadaşını Al Gel" Kontenjanına Hoşgeldiniz! 

 

Bu paketin açılış amacı arkadaşını, aile bireyini veya eşini spora teşvik etmektir. Paketi şu şekilerde kullanabilirsiniz;

1-) Arkadaşınız ile ortaklaşa alıp (750tl bir kişi, 750tl diğer kişi), 4'er ay iki ayrı paket almış olursunuz. 

2-) 4 aylık üyeliği kendiniz kullanıp, diğer 4 aylık üyeliği eşinize, dostunuza veya aile bireyinize hediye edebilirsiniz.

3-) 4+4 ay yani 8 ay olarak kendiniz kullanabilirsiniz.

- Bu paketi şimdi alıp, ileri tarihte başlayabilirsiniz. Ayrıca ister evde, ister spor salonuna özel program alabilirsiniz.

MG Fitness Mobil Uygulama Sistemiyle; Kişiye özel antrenman, beslenme, karın kası ve cardio planlarınız hazırlanıp, değişim sürecinize göre bizzat Marcus tarafından düzenlenecektir.

Ayrıca Whatsapp üzerinden Marcus ile iletişimde olacaksınız! 

1-) İster evde, ister salonda antrenman yapabilirsiniz. Elinizdeki ekipmanlara göre programlarınız size özel hazırlanacaktır.

2-) Kampanyadan şimdi faydalanıp, paket sürecinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. 

3-) Paketinizi mecbur kaldığınız durumlarda dondurup, istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz.

4-) Yurtdışından kayıt olmak isteyenler, eğer TR bankalarından kredi kartı yoksa Western Union üzerinden ödemeyi yapabilir. Detay için "05337010797" whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Paket İçeriği

Tüm programlarınıza MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden erişim sağlayacaksınız. Her 2 haftada bir güncel form fotoğrafları ve kilo bildirimlerinizle gerekiyorsa programlarınız güncellenecektir. Programlar bizzat Marcus tarafından kişiye özel olarak hazırlanır ayrıca Marcus ile üyelik süreci boyunca whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız.

Antrenman Planları

-Antrenman planlarınız hedefinize yönelik, kişiye özel olarak bizzat Marcus Greer tarafından hazırlanacaktır. Hareketi nasıl yapacağınızın videosu, detaylı açıklaması ile en kapsamlı şekilde size sunulur. Bu sayede hareketi yanlış yapma olasılığınız minimuma düşer. Whatsapp üzerinden 2 haftada bir güncel fotoğraf ve kilo bildirimi istenir ve gidişatınıza göre programlarınız güncellenir. Eğer evde spor yapacaksanız ve hiçbir ekipmanınız yok ise endişeye kapılmayın, sadece bir çift dumbbell ile bile gayet etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bütçenize ve isteğinize göre ekipmanlar çeşitlendirilir.

Beslenme Planları

-En kapsamlı beslenme planları MG FITNESS ta! Beslenme planlarınız tamamen bütçenize göre ve hedefinize yönelik hazırlanır. Ayrıca sadece 1-2 çeşit besin verilmez. Her besinin en az 4-5 alternatifi olur ve sizler sıkılmadan diyetinizi sürdürebilin diye hem lezzetli, hem verimli bir şekilde beslenmenizi yaparsınız. 

Karın ve Cardio Planları

-Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Eğer evinizde cardio yapmanız gerekiyor da cardio aletiniz yoksa, aletsiz nasıl cardio yapabileceğinize kadar bildirilecektir. Diğer programlarda olduğu gibi, tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun bir şekilde hazırlanacaktır.

Supplement Danışmanlığı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir. Eğer kullanmak isterseniz, en iyi kombinasyon bütçenize göre hazırlanıp ne kullanmanız gerektiği size söylenir. Arıca BigJoy sitesinden "Marcus10" indirim kodunu kullanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek

-Sizler için en önemlisi! Marcus Greer üyeleri ile daha samimi olup kendilerini daha iyi anlamak için asistanlarını yönlendirmek yerine bizzat kendini sizinle whatsapp üzerinden iletişimde olur. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde whatsapp üzerinden yazılı olarak Marcus Greer a yazarsınız ve cevabı kendisi sesli mesaj olarak size iletir.

Lütfen Okuyunuz: Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, lütfen toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Her 15 günde bir güncel form fotoğrafları göndermeyi unutmayınız. Fotoğraflarınız ön,arka,sağ,sol olmak üzere şort ile başka birisi tarafından 2 metre uzaklıktan çekilmesi gerekiyor. Her 15 günde bir göndereceğiniz fotoğrafların açılarının aynı olmasına özen gösteriniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.