Bu Aya Özel Hediyeli Kontenjanlar Açıldı!
3 Aylık Üyelik 1.200 TL yerine 599 TL, +1 Ay Hediye!
12 Aylık Üyelik 3.000 TL yerine 1.399 TL, +2 Ay Hediye!
Kayıt Olan Kişilere; Supplement, Tatil, Kol Saati, Marcus ile Youtube Video ve Çeşitli Hediyeler!
Tüm Hediyelerden Faydalanabilmek İçin Kalan Süre...
 • Gün
 • Saat
 • Dakika
 • Saniye

GET in SHAPE 45

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

Evde Ekipmansız HIIT Antrenman

Uzaktan PT Paket Fiyatı / 3 AYLIK
990,00 ₺ / 3 AYLIK
  BU PAKET KAPALIDIR!
  3 Seviyeli Antrenman Videosu
  Bütçe/Hedef Yönelik Beslenme Planı
  Whatsapp İletişim
  Karın Kası ve Cardio Planlaması

PAKET DETAYI

"Get in Shape" Sistemi ile 45 Günde Yağlarından Kurtul, Formda Kal & Fit Ol ve Sağlıklı Bir Hayat Yaşa!

GetinShape sistemi spor salonuna gidecek vakti bulamayan veya evde spor yapmayı tercih eden kişiler için tasarlanmıştır. Bu program 3 adet video içerir ve hiçbir ekipman gerekmeden 45 günde ciddi sonuçlar elde edilir. Her videoda zorluk seviyesi yükselir;

1. Video = Başlangıç

2. Video = Orta

3. Video = Pro 

Sisteme dahil olduktan sonra Marcus Greer sizinle whatsapp üzerinden iletişime geçer. Detaylı bilgilerinizi alır ve bu bilgiler doğrultusunda hangi seviye videoyu kaç gün / kaç kere yapmanız gerektiğini söyler. Ayrıca beslenme ve diğer programlarınızı size özel olarak hazırlayıp gidişatınıza göre günceller. 

İster kadın ister erkek olun, ister spor geçmişiniz olsun ister olmasın, her yaş grubu bu programa dahil olup şaşırtıcı sonuçlar alabilir.

LÜTFEN OKUYUNUZ; MG FITNESS MOBİL UYGULAMA üzerinden hizmet göreceksiniz. Antrenman planlarınız videolu, yazılı açıklamalar ile en detaylı şekildedir. Beslenme planlarınız birçok yemek alternatifleriyle ve tariflerle size verilir ve paket süreci boyunca düzenli form kontrolü yapılıp tüm programlarınız güncellenir. 

Antrenman Planları

3 farklı seviyede evde ekipman gerekmeden uygulayacağınız Get in Shape videosu verilir. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan videoyu açıp, karşısına geçip aynı hareketleri yapacaksınız. Her 15 günde bir daha zor seviyeli videoya geçeceksiniz. Farkı ilk seviyede bile ciddi anlamda göreceksiniz! 

Beslenme Planları

Bütçenize ve tamamen sizin hedefinize göre hazırlanan beslenme planınızda her besinin bir çok alternatifi var! Sadece bir besin yemeye zorlamak yerine, siz sıkılmadan ve lezzetli beslenerek spor yapın diye bir çok alternatif sunduk. Bu sayede sıkılmadan sporunuza ve sağlıklı beslenmenize devam edebileceksiniz! 

Karın ve Cardio Planları

Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Dikkat! Karnınızın görünümünü değiştirecek Etkili Antrenman taktikleri içerir!

Supplement Danışmanlığı

Yardımcı Takviye yani Supplement kullanmak isteyenlere, profesyonel supplement danışmanlığı yapılacaktır. Bu ürünler tamamen sağlık açısından zararsızdır. Kullanma zorunluluğu olmayıp isteğe göre destek verilecektir. Bunun yanı sıra, İndirimli Supplement desteğide verilecektir.

Whatsapp Destek

Sizler için en önemlisi! Benimle hafta içi çalışma saatlerinde Whatsapp dan birebir yazışıp, sorularınızı sorabileceksiniz! Size sesli mesajlar ile yanıt verip, hata yapma riskinizi minimuma indireceğim. Kafanıza takılan soruları bana sorabileceksiniz!

Sporcu Yemek Tarifleri 

Herkesin hoşuna gidecek ve yaşam standartlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak tarifler içeren E-Book tarzı kitaplar hazırlanıyor! Yılların tecrübesi ile hazırladığım yemek tariflerini sizlerle paylaşacağım!

Hareket Videoları 

Tüm hareketlerin videoları ve detaylı şekilde açıklamaları mevcuttur. Bu sayede hareketi yanlış yapma imkanınızı 0 a indiriyoruz!

Önemli Not :  Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Benim size mesaj yazmamı beklemeyip, kendiniz bana mesaj yazınız. Her 30 günde bir bana Ön,Arka ve Yandan güncel fotoğraflarınızı göndermeyi unutmayınız! Fotoğrafları göndermediğiniz halde program değişikliği yapılmaz. Örn; 3 aylık eğitim aldınız, her 15 günde bir (toplamda 6 kere) güncel fotoğraflarınızı gönderin.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.