Hediyeli 3+1 Aylık Paket 750 TL Yerine 390 TL. Hediyeli 12+1 Aylık Paket 2.500 TL Yerine 990 TL.
Hediyelerden Faydanlanmak İçin Kalan Süre...
 • Gün
 • Saat
 • Dakika
 • Saniye

12+1 AYLIK FULL PAKET

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

Decathlon, Casio ve Bigjoy İşbirliğiyle

Uzaktan PT Paket Fiyatı / YILLIK
2.500,00
990,00
  Herkese Supplement ve Çeşitli Hediyeler!
  Size Özel Antrenman/Karın Planları
  Kişiye/Bütçeye Özel Beslenme Planları
  Marcus ile Whatsapp İletişim
  Supplement Planlaması

PAKET DETAYI

12+1 Aylık Evde veya Salonda Uzaktan PT Paketi

Decathlon, Bigjoy ve Casio İş Birliktelikleriyle Açılan Bu Kontenjana Kayıt Olan Herkes Supplement ve Çeşitli Hediyeler Alıyor!

-12+1 Aylık Full Paket'in fiyatı Yılbaşı Kampanyası dahilinde 2500tl'den 990tl'ye düşürülmüştür. Marcus'un sizinle birebir ilgilenip, yanınızda olacağı 12+1 aylık bir süreç sizi bekliyor! MG Fitness Mobil Uygulama Sistemiyle; Kişiye özel antrenman, beslenme, karın kası ve cardio planlarınız hazırlanıp, değişim sürecinize göre bizzat Marcus tarafından düzenlenecektir. Ayrıca Whatsapp üzerinden bizzat Marcus ile iletişimde olacaksınız! 

Üyelerimize motivasyon olmak amaçlı dünyaca bilinen sporun en öncü markalarıyla iş birlikteliği yapıyoruz ve kayıt olan herkese çeşitli hediyeler veriyoruz! Decathlon, Casio ve Bigjoy markaları sporculara destek olmak amacıyla MG Fitness üyelerine özel hediyeler veriyor!

-Bu pakete kayıt olan herkes Bigjoy'dan C Vitamini hediyesi alacak! Ayrıca 3 kişi Casio'dan G-Shock Kol Saati, 3 Kişi Decathlon'dan Dumbbell Seti hediyeleri alma şansı kazanacak! 

1-) 12 Aylık Full Paket 2500tl yerine 990tl ve +1 hediye veriyoruz! Yani 13 aylık üyeliği 990tl'ye almış oluyorsunuz! 

2-) Kayıt olan herkese BigJoy'dan C Vitamini hediye!

3-) Kayıt olan kişiler arasından 3 kişiye Decathlon'dan Dumbbell Seti hediye! 

4-) Kayıt olan kişiler arasından 3 kişiye tanesi 2500tl değerinde Casio G-Shock kol saati hediye!

5-) İster evde, ister salonda antrenman yapabilirsiniz. Elinizdeki ekipmanlara göre programlarınız size özel hazırlanacaktır.

6-) Kampanyadan şimdi faydalanıp, paket sürecinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. 

7-) Paketinizi mecbur kaldığınız durumlarda dondurup, istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz.

8-) Yurtdışından kayıt olmak isteyenler, eğer TR bankalarından kredi kartı yoksa Western Union üzerinden ödemeyi yapabilir. Detay için "05337010797" whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediyeler İçin Acele Edin! 

1-10 Ocak Arasında Kayıt Olanlar;

Dumbbell Seti, Kol Saati ve C Vitamini hediyelerinden faydalanabilecek.

10-20 Ocak Arasında Kayıt Olanlar;

Kol Saati ve C Vitamini hediyelerinden faydalanabilecek.

20-30 Ocak Arasında Kayıt Olanlar

Sadece C Vitamini hediyesinden faydalanabilecek.

-Yani ne kadar erken kayıt olursanız, o kadar fazla hediye alacaksınız!

Bu pakete hem erkek, hem de kadınlar kayıt olabilir. İster spor salonunda, ister evde spor yapabilirsiniz. Evde/askerde veya iş yerinizde kısıtlı ekipmanlar ile de spor yapabilirsiniz. Şimdi kayıt olup,kampanyadan şimdi faydalanıp üyeliğinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Ayrıca paketi dondurma hakkınız olup, önemli durumlarda üyeliğinizi dondurabilirsiniz. Daha kapsamlı bilgi için lütfen aşağıyı okuyunuz;

-Bu pakete kayıt olduktan sonra çok pratik kullanımı olan ve spor hayatınızda şaşırtıcı sonuçlar aldıran MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden hizmet göreceksiniz. Tüm programlar sizin bütçenize/hedefinize göre hazırlanır. Beslenme planlarınız alternatif besinler ile, antrenman planlarınız en detaylı video ve yazı içerikler ile hazırlanır. Düzenli şekilde form kontrolü yapılıp gidişatınıza göre programlarınız bizzat Marcus Greer tarafından güncellenir. Ayrıca Marcus Greer ile whatsapp üzerinden iletişim halinde olursunuz.

Paket İçeriği

Tüm programlarınıza MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden erişim sağlayacaksınız. Her 2 haftada bir güncel form fotoğrafları ve kilo bildirimlerinizle gerekiyorsa programlarınız güncellenecektir. Programlar bizzat Marcus tarafından kişiye özel olarak hazırlanır ayrıca Marcus ile üyelik süreci boyunca whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız.

Antrenman Planları

-Antrenman planlarınız hedefinize yönelik, kişiye özel olarak bizzat Marcus Greer tarafından hazırlanacaktır. Hareketi nasıl yapacağınızın videosu, detaylı açıklaması ile en kapsamlı şekilde size sunulur. Bu sayede hareketi yanlış yapma olasılığınız minimuma düşer. Whatsapp üzerinden 2 haftada bir güncel fotoğraf ve kilo bildirimi istenir ve gidişatınıza göre programlarınız güncellenir. Eğer evde spor yapacaksanız ve hiçbir ekipmanınız yok ise endişeye kapılmayın, sadece bir çift dumbbell ile bile gayet etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bütçenize ve isteğinize göre ekipmanlar çeşitlendirilir.

Beslenme Planları

-En kapsamlı beslenme planları MG FITNESS ta! Beslenme planlarınız tamamen bütçenize göre ve hedefinize yönelik hazırlanır. Ayrıca sadece 1-2 çeşit besin verilmez. Her besinin en az 4-5 alternatifi olur ve sizler sıkılmadan diyetinizi sürdürebilin diye hem lezzetli, hem verimli bir şekilde beslenmenizi yaparsınız. 

Karın ve Cardio Planları

-Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Eğer evinizde cardio yapmanız gerekiyor da cardio aletiniz yoksa, aletsiz nasıl cardio yapabileceğinize kadar bildirilecektir. Diğer programlarda olduğu gibi, tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun bir şekilde hazırlanacaktır.

Supplement Danışmanlığı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir. Eğer kullanmak isterseniz, en iyi kombinasyon bütçenize göre hazırlanıp ne kullanmanız gerektiği size söylenir. Arıca BigJoy sitesinden "Marcus10" indirim kodunu kullanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek

-Sizler için en önemlisi! Marcus Greer üyeleri ile daha samimi olup kendilerini daha iyi anlamak için asistanlarını yönlendirmek yerine bizzat kendini sizinle whatsapp üzerinden iletişimde olur. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde whatsapp üzerinden yazılı olarak Marcus Greer a yazarsınız ve cevabı kendisi sesli mesaj olarak size iletir.

Lütfen Okuyunuz: Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, lütfen toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Her 15 günde bir güncel form fotoğrafları göndermeyi unutmayınız. Fotoğraflarınız ön,arka,sağ,sol olmak üzere şort ile başka birisi tarafından 2 metre uzaklıktan çekilmesi gerekiyor. Her 15 günde bir göndereceğiniz fotoğrafların açılarının aynı olmasına özen gösteriniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.