6+1 Aylık Hediyeli Paket!

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

Decathlon, Casio ve Bigjoy İşbirliğiyle

Uzaktan PT Paket Fiyatı / 6 AYLIK
1.300,00
490,00
    Herkese Supplement ve Çeşitli Hediyeler!
    Kişiye Özel Antrenman/Karın/Cardio Planları
    Bütçe/Hedef Yönelik Beslenme Planı
    Bizzat Marcus ile Whatsapp İletişim
    Supplement Planlamaları

PAKET DETAYI

6+1 Aylık Hediyeli Uzaktan PT Paketi

Decathlon, Casio ve BigJoy'un İşbirliğiyle Açılan 1 Kasım Kontenjanına Hoşgeldiniz!

-Bu paketi şimdi alıp, ileri tarihte başlayabilirsiniz. Ayrıca ister evde, ister spor salonuna özel program alabilirsiniz.

-En ekonomik ve en verimli MG Fitness kontenjanına hoşgeldiniz! 6 Aylık Full Paket'in fiyatı 1300tl'den 490tl'ye düşürülüp, +1 ay hediye verilmiştir. Yani 490tl'ye bizzat Marcus'un sizinle ilgileneceği 7 aylık bir süreç sizi bekliyor! MG Fitness Mobil Uygulama Sistemiyle; Kişiye özel antrenman, beslenme, karın kası ve cardio planlarınız hazırlanıp, değişim sürecinize göre bizzat Marcus tarafından düzenlenecektir. Ayrıca Whatsapp üzerinden Marcus ile iletişimde olacaksınız! 

Üyelerimize motivasyon olmak amaçlı dünyaca bilinen sporun en öncü markalarıyla iş birlikteliği yapıyoruz ve kayıt olan herkese çeşitli hediyeler veriyoruz!

-Bu pakete kayıt olan herkes Bigjoy'dan C Vitamini, 3 kişi Casio'dan G-Shock Kol Saati, 3 Kişi Decathlon'dan Dumbbell Seti hediyeleri alacak! Ayrıca süreci başladıktan sonraki 30 gün içerisinde en iyi değişimi gösteren üyemiz "1.000'er tl nakit hediyesi alacak!".

kazanma hakkına sahip olacaktır. Yani ne kadar erken kayıt olursanız, o kadar fazla hediye alacaksınız. Lütfen kontenjanın doluluğuna göre verilen tarihten daha erken kapanma ihtimali olduğunu unutmayın.

1-) 6 Aylık Full Paket 1300tl yerine 490tl ve +1 Ay Hediye! Yani 7 aylık pakete 490tl'ye kayıt olacaksınız.

2-) Kayıt olan herkese BigJoy'dan C Vitamini hediye!

3-) Kayıt olan kişiler arasından 3 kişiye Decathlon'dan Dumbbell Seti hediye! 

4-) Kayıt olan kişiler arasından 3 kişiye tanesi 1500 değerinde Casio G-Shock kol saati hediye!

5-) İster evde, ister salonda antrenman yapabilirsiniz. Elinizdeki ekipmanlara göre programlarınız size özel hazırlanacaktır.

6-) Kampanyadan şimdi faydalanıp, paket sürecinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. 

7-) Paketinizi mecbur kaldığınız durumlarda dondurup, istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz.

8-) Yurtdışından kayıt olmak isteyenler, eğer TR bankalarından kredi kartı yoksa Western Union üzerinden ödemeyi yapabilir. Detay için "05337010797" whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

9-) +1 Ay ek hediyesi sadece kontenjana kayıt olan ilk 100 kişiye verilecektir. Daha ileri bir tarihte başlamak isterseniz, şimdiden kayıt olup istediğinizde paketi aktif edebilirsiniz.

Paket İçeriği

Tüm programlarınıza MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden erişim sağlayacaksınız. Her 2 haftada bir güncel form fotoğrafları ve kilo bildirimlerinizle gerekiyorsa programlarınız güncellenecektir. Programlar bizzat Marcus tarafından kişiye özel olarak hazırlanır ayrıca Marcus ile üyelik süreci boyunca whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız.

Antrenman Planları

-Antrenman planlarınız hedefinize yönelik, kişiye özel olarak bizzat Marcus Greer tarafından hazırlanacaktır. Hareketi nasıl yapacağınızın videosu, detaylı açıklaması ile en kapsamlı şekilde size sunulur. Bu sayede hareketi yanlış yapma olasılığınız minimuma düşer. Whatsapp üzerinden 2 haftada bir güncel fotoğraf ve kilo bildirimi istenir ve gidişatınıza göre programlarınız güncellenir. Eğer evde spor yapacaksanız ve hiçbir ekipmanınız yok ise endişeye kapılmayın, sadece bir çift dumbbell ile bile gayet etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bütçenize ve isteğinize göre ekipmanlar çeşitlendirilir.

Beslenme Planları

-En kapsamlı beslenme planları MG FITNESS ta! Beslenme planlarınız tamamen bütçenize göre ve hedefinize yönelik hazırlanır. Ayrıca sadece 1-2 çeşit besin verilmez. Her besinin en az 4-5 alternatifi olur ve sizler sıkılmadan diyetinizi sürdürebilin diye hem lezzetli, hem verimli bir şekilde beslenmenizi yaparsınız. 

Karın ve Cardio Planları

-Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Eğer evinizde cardio yapmanız gerekiyor da cardio aletiniz yoksa, aletsiz nasıl cardio yapabileceğinize kadar bildirilecektir. Diğer programlarda olduğu gibi, tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun bir şekilde hazırlanacaktır.

Supplement Danışmanlığı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir. Eğer kullanmak isterseniz, en iyi kombinasyon bütçenize göre hazırlanıp ne kullanmanız gerektiği size söylenir. Arıca BigJoy sitesinden "Marcus10" indirim kodunu kullanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek

-Sizler için en önemlisi! Marcus Greer üyeleri ile daha samimi olup kendilerini daha iyi anlamak için asistanlarını yönlendirmek yerine bizzat kendini sizinle whatsapp üzerinden iletişimde oluyor. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde whatsapp üzerinden yazılı olarak Marcus Greer a yazabilirsiniz. Cevabı yazılı veya sesli olarak alacaksınız. 

 Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına; Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, toplu bir şekilde, tek mesaj halinde sormanızı rica ederiz. Düzenli form kontrolü için; Her 15 günde bir güncel form fotoğrafları göndermeyi unutmayınız. Fotoğraflarınız ön,arka,sağ,sol olmak üzere şort ile başka birisi tarafından yaklaşık 2 metre uzaklıktan çekilmesi gerekiyor. Her 15 günde bir göndereceğiniz fotoğrafların açılarının aynı olmasına özen gösteriniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.