6 AY EV/SALON FULL PAKET

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

Supplement Hediyeli!

Uzaktan PT Paket Fiyatı / 6 AYLIK
1.300,00
490,00
    MG Fitness Mobil Uygulama Hizmeti
    Kişiye Özel Antrenman/Karın/Cardio Planları
    Özel Beslenme/Supplement Planları
    İsteğe Göre Supplement Planlaması
    +1 Ay Hediye Üyelik!

PAKET DETAYI

Supplement Hediyeli 6+1 Aylık Full Paket Kampanyası

Kampanya Detayları;

-Normal fiyatı 1300tl olan 6 aylık paket şimdi yaza herkes hedeflediği vücut ile girebilsin diye 490tl ve üstelik +1 ay hediye! 7 aylık MG Fitness Uygulaması ile alacağınız bu kaliteli hizmet için 24/03/2021 tarihine kadar kayıt olabilirsiniz. 

-Kayıt olan herkese BigJoy'dan Creatine, Glutamine veya Bcaa hediye! 

-04/03/2021 tarihine kadar kayıt olan herkese +1 ay ek üyelik hediye!

-Şimdi kayıt olup ve kampanyadan faydalanıp, eğitim sürecinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

-Paketinizi gerektiği durumlarda dondurabilirsiniz.

-İster evde, ister salonda spor yapmayı tercih edebilirsiniz.

-Kredi kartına taksit yapabilir veya EFT yöntemi ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Detaylar için aşağıdaki yazıları mutlaka okuyunuz;

 

Bu pakete hem erkek, hem de kadınlar kayıt olabilir. İster spor salonunda, ister evde spor yapabilirsiniz. Evde/askerde veya iş yerinizde kısıtlı ekipmanlar ile de spor yapabilirsiniz. Şimdi kayıt olup, istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Ayrıca paketi dondurma hakkınız olup, önemli durumlarda üyeliğinizi dondurabilirsiniz. Daha kapsamlı bilgi için lütfen aşağıyı okuyunuz;

-Bu pakete kayıt olduktan sonra çok pratik kullanımı olan ve spor hayatınızda şaşırtıcı sonuçlar aldıran MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden hizmet göreceksiniz. Tüm programlar sizin bütçenize/hedefinize göre hazırlanır. Beslenme planlarınız alternatif besinler ile, antrenman planlarınız en detaylı video ve yazı içerikler ile hazırlanır. Düzenli şekilde form kontrolü yapılıp gidişatınıza göre programlarınız bizzat Marcus Greer tarafından güncellenir. Ayrıca Marcus Greer ile whatsapp üzerinden iletişim halinde olursunuz.

Paket İçeriği

TÜM PROGRAMLARINIZA MG FITNESS MOBİL UYGULAMASINDAN KENDİNİZE AİT PANEL ÜZERİNDEN ULAŞACAKSINIZ. HER 2 HAFTADA BİR GÜNCEL FOTOĞRAF VE KİLO BİLDİRİMİNİZE GÖRE PROGRAMLARINIZ BİZZAT MARCUS GREER TARAFINDAN SİZE ÖZEL OLARAK HAZIRLANIP, GÜNCELLENİR. 

Antrenman Planları

-Antrenman planlarınız hedefinize yönelik, kişiye özel olarak bizzat Marcus Greer tarafından hazırlanacaktır. Hareketi nasıl yapacağınızın videosu, detaylı açıklaması ile en kapsamlı şekilde size sunulur. Bu sayede hareketi yanlış yapma olasılığınız minimuma düşer. Whatsapp üzerinden 2 haftada bir güncel fotoğraf ve kilo bildirimi istenir ve gidişatınıza göre programlarınız güncellenir. Eğer evde spor yapacaksanız ve hiçbir ekipmanınız yok ise endişeye kapılmayın, sadece bir çift dumbbell ile bile gayet etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bütçenize ve isteğinize göre ekipmanlar çeşitlendirilir.

Beslenme Planları

-En kapsamlı beslenme planları MG FITNESS ta! Beslenme planlarınız tamamen bütçenize göre ve hedefinize yönelik hazırlanır. Ayrıca sadece 1-2 çeşit besin verilmez. Her besinin en az 4-5 alternatifi olur ve sizler sıkılmadan diyetinizi sürdürebilin diye hem lezzetli, hem verimli bir şekilde beslenmenizi yaparsınız. 

Karın ve Cardio Planları

-Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Eğer evinizde cardio yapmanız gerekiyor da cardio aletiniz yoksa, aletsiz nasıl cardio yapabileceğinize kadar bildirilecektir. Diğer programlarda olduğu gibi, tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun bir şekilde hazırlanacaktır.

Supplement Danışmanlığı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir. Eğer kullanmak isterseniz, en iyi kombinasyon bütçenize göre hazırlanıp ne kullanmanız gerektiği size söylenir. Arıca BigJoy sitesinden "Marcus10" indirim kodunu kullanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek

-Sizler için en önemlisi! Marcus Greer üyeleri ile daha samimi olup kendilerini daha iyi anlamak için asistanlarını yönlendirmek yerine bizzat kendini sizinle whatsapp üzerinden iletişimde olur. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde whatsapp üzerinden yazılı olarak Marcus Greer a yazarsınız ve cevabı kendisi sesli mesaj olarak size iletir.

Lütfen Okuyunuz: Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, lütfen toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Her 15 günde bir güncel form fotoğrafları göndermeyi unutmayınız. Fotoğraflarınız ön,arka,sağ,sol olmak üzere şort ile başka birisi tarafından 2 metre uzaklıktan çekilmesi gerekiyor. Her 15 günde bir göndereceğiniz fotoğrafların açılarının aynı olmasına özen gösteriniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2020. All Right Reserved.