MG FITNESS APP NEDİR ?

Mg Fitness

MG FITNESS

MG FITNESS APP

Uzaktan değişime mobil application devri !

MG Fitness Uzaktan PT Hizmeti Artık Mobil Uygulamada!

-Sizin için uygun olan bir paketi seçip, kaydınızı yaptıktan sonra sıraya alınırsınız. Aynı gün içerisinde whatsapp üzerinden detaylı bilgileriniz alınır ve bir sonraki gün (yoğunluğa göre 2 gün sürebilir) vereceğiniz bilgilere göre Marcus Greer tarafından hazırlanan programlarınız MG Fitness Mobil Uygulama panelinize yüklenir. Kendi panelinize giriş yapıp programları görüntüleyebilmek için programlar hazırlandıktan sonra size ID ve ŞİFRE verilir.

Antrenman Planı

-Antrenman planlarınız en ince detayına kadar, yeni başlayıp konuya hiçbir şekilde hakim olmayan birinin bile anlayabileceği şekilde hazırlanır. Tüm hareketlerin yapılış videoları, yazılı açıklamaları ve neye dikkat etmeniz gerektiği hakkında birçok bilgi içerir. Gidişhatınıza göre antrenman programınız güncellenir.

Beslenme Planı

-Beslenme planlarınızda sizi sporu eğlenceli ve daha uzun süreli bıkmadan yapabilmeniz adına besinler alternatifleriyle birlikte size sunulur. Bu sayede sıkılmadan isterseniz hergün programınızda yazan alternatif (farklı) besinlerle beslenebilirsiniz.

Cardio Planı

-Cardio planlarınızda günlük yapmanız gereken cardiolar bulunup, sizin yaşam tarzınıza göre şekillendirilir. Eğer sabah aç karnına cardio yapma imkanınız yoksa bunu sizin yaşantı düzeninize göre farklı bir saat dilimine alırız.

Supplement Planı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir ancak, supplement kullanmak istemeniz durumunda size özel olarak kullanmanız supplement programı hazırlanır. Supplementlerinizi indirimli şekilde temin edebileceğiniz bir kod verilir.

GetinShape

-GetinShape spor salonuna gidecek vakit bulamayan ve günlük sporunu ekipmansız bir şekilde yapmak isteyenler için yeni geliştirdiğimiz bir sistemdir. 3 seviyeden oluşur. Her video ortalama 35-45dk sürer. Videoyu Tablet, telefon veya bilgisayarınızda açıp, eğitmenimizin yaptığı hareketleri onunla beraber yapacaksınız. Gidişhatınıza göre programınızın zorluk seviyesi artacak, yağlarınızdan kurtulup fit olacaksınız. Marcus'a Sor -Bu bölüm size daha iyi ve daha samimi bir hizmet vermek adına şuanlık kapalıdır. Bunun yerine whatsapp üzerinden iletişimi tercih ettik. Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden yazışacaksınız ayrıca sorularınızı soracaksınız. Marcus Greer sizlere genelde sesli mesaj ile dönüş yapacaktır. Geliştirilmiş ve pratik kullanımlı bu mobil uygulama sisteminde size özel olarak hazırlanmış videolu programlar ile gerçek PT'yi aramayacaksınız aksine MG Fitness uygulamasından daha fazlasını alacaksınız.

MARCUS GREER

Marcus Greer işini yapmayı; insanları değiştirmeyi seven ve üyelerine karşı çok ilgili birisidir. Hala kafanızda tereddüt var ise "0850 305 84 15" numaradan bize ulaşıp soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

MARCUS GREER

Marcus Greer işini yapmayı; insanları değiştirmeyi seven ve üyelerine karşı çok ilgili birisidir. Hala kafanızda tereddüt var ise "0850 305 84 15" numaradan bize ulaşıp soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.