ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM


EVDE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM
Ekipmanli&Ekipmansiz - Erkek&Kadın
    Kişiye Özel Evde Fitness Programı
    Görsel İçerikler
    Yazı İçerikleri
    Ekstra Bilgiler
    Whatsapp Destek (Kısıtlı)

200,00 TL
( AYLIK )
EVDE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM  PROGRAM DETAYISalon da spor yapma imkanın yok ve evde yapmak konusunda tereddütlü müsün? Veya evde spor yapmak beni geliştirir diye mi düşünüyorsun?

 

Benim sana özel olarak yazacağım ister ekipmanlı ister ekipmansız planlar ile her bölgeni maksimum derecede spor salonuna gitmeyerek evde veya parkta çalıştırabilirsin! 10 yıllık deneyim ile sizlerin hedefine uygun en uygun programı yazıp vereceğim. Tek yapmanız gereken uygulamak olacak.

 

Ekipmansız

Bench sehpası veya barbell gibi ekipmanınız yok ise, sadece pilates bandı ile tüm bölgelerinizi çalıştırabileceksiniz. Maliyeti 10-20 tl olan pilates bandını internet üzerinden veya spor aletleri satan mağazalardan kolayca temin edebilirsiniz. 

 

Ekipmanlı

Evinizde sadece Dumbbell Seti veya Bench Sehpası + Dumbbell Seti, bunlardan biri mi var? Bu ekipmanları en iyi şekilde kullanıp maksimum seviyede sonuç alacağınız şekilde antrenman programınızı uygulamaya hazır olun.

 

-Programların içerisinde herşeyin detaylı açıklamaları bulunacaktır. Programları kolay kullanmanız açısından A dan Z ye tüm detayları ile size sunulur. Kafanıza en ufak bir soru işareti kalmayacak şekilde hareketlerin görselleri ile hazırlanır. Programınızı aldıktan sonra eğer kafanızda soru işareti kalır ise bizzat benimle Whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz. Lütfen bilginiz olsun ki Whatsapp yazışmalarımız sadece program yolladıktan sonraki 1 gün için geçerlidir. Aylık whatsapp paketi almak için 05337010797 numaralı telefona Whatsapp üzerinden bu durumu belirtiniz.HEMEN SATIN AL