ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM


RAMAZAN AYINA ÖZEL PAKET
1 AYLIK FULL PAKET
    Ramazan Ayına Özel Antrenman Planı
    Ramazan Ayına Özel Beslenme Planı
    Ramazan Ayına Özel Karın ve Cardio Planları
    Supplement Danışmanlığı (Zorunlu Değil)
    Whatsapp Günlük İletişim
310,00 TL
240,00 TL
( AYLIK )
RAMAZAN AYINA ÖZEL PAKET  PROGRAM DETAYIRamazan da oruç tutacaksın fakat kas kaybı yaşamaktan, performansının düşmesinden ve uzun süreden beri verilen emeğin boşa gitmesinden endişe mi ediyorsun?


Öncelikle Ramazan Ayı yaz dönemine denk geliyor ve doğal olarak açlık süremiz uzuyor. Vücudumuz uzun süre aç ve susuz kalıyor. Bu durumda spor yapılması tehdit edici bir sorun olarak görünmüyor ancak, günlük aktivitenize göre ağırlık antrenmanı ve cardio planlamanızın hangi saatlerde yapılması, hangi tempoda yapılması kas kaybı, dehidrasyonu önlemek için ve bu zorlu dönemde maksimum gelişimi sağlamanız için önemlidir. 


Sahur ve İftarda yiyilmesi gerekenler düşünüldüğünden daha önemlidir. Sahurda yiyecekleriniz sizin gününüzü, yapacağınız antrenmanı ve performansınızı doğrudan etkiler. Tüm bunların planlaması doğru şekilde hazırlanıp uygulanırsa, gelişiminizi bu zorlu dönemde maksimuma ulaştırabilirsiniz.

Ekipmansız

Bench sehpası veya barbell gibi ekipmanınız yok ise, sadece pilates bandı ile tüm bölgelerinizi çalıştırabileceksiniz. Maliyeti 10-20 tl olan pilates bandını internet üzerinden veya spor aletleri satan mağazalardan kolayca temin edebilirsiniz. 

Ekipmanlı

Evinizde sadece Dumbbell Seti veya Bench Sehpası + Dumbbell Seti, bunlardan biri mi var? Bu ekipmanları en iyi şekilde kullanıp maksimum seviyede sonuç alacağınız şekilde antrenman programınızı uygulamaya hazır olun.

 

PAKET İÇERİĞİ

Antrenman Planları

Hedefinize yönelik, Ramazan Ayına ve size özel en etkili antrenman planları hazırlanacaktır. Antrenman planları; Hareketlerin İsimleri, Hareketlerin Görselleri, Hareketlerin Videoları olarak hazırlanıp gidişatınıza göre güncellenmesi gerekiyor ise gerekli periodlarda güncellenecektir.

Beslenme Planları

Hedefinize yönelik, Ramazan Ayına ve size özel olarak hazırlanacaktır. Beslenme Planları 3 farklı seçenek olarak, yemekleri sıkılmadan yiyebileceğiniz şekilde sizler için hazırlanacaktır. Beslenme planlarınız, antrenman planlarınız ile çelişkili olup, gidişatınıza göre güncellenecektir.

Karın ve Cardio Planları

Hedefinize yönelik, Ramazan Ayına özel en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Dikkat! Karnınızın görünümünü değiştirecek Etkili Antrenman taktikleri içerir!

Supplement Danışmanlığı

Yardımcı Takviye yani Supplement kullanmak isteyenlere, profesyonel supplement danışmanlığı yapılacaktır. Bu ürünler tamamen sağlık açısından zararsızdır. Kullanma zorunluluğu olmayıp isteğe göre destek verilecektir. Bunun yanı sıra, İndirimli Supplement desteğide verilecektir.

Whatsapp Destek

Sizler için en önemlisi! Benimle haftaiçi Whatsapp dan birebir yazışıp, sorularınızı sorabileceksiniz! Size sesli mesajlar ile yanıt verip, hata yapma riskinizi minimuma indireceğim. Kafanıza takılan soruları bana sorabileceksiniz!

Sporcu Yemek Tarifleri

Herkesin hoşuna gidecek ve yaşam standartlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak tarifler içeren E-Book tarzı kitaplar hazırlanıyor! Yılların tecrübesi ile hazırladığım yemek tariflerini sizlerle paylaşacağım!

Hareket Videoları

Tüm hareketlerin nasıl yapıldığına dair kısa videolar hazırlanıyor! Ne kadar Uzaktan Eğitim olsa da, Hareketlerin nasıl yapıldığını rahatça görebilecek ve hatasız uygulayabileceksiniz!

Önemli Not :  Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Benim size mesaj yazmamı beklemeyip, kendiniz bana mesaj yazınız. Her 15 günde bir bana Ön,Arka ve Yandan güncel fotoğraflarınızı göndermeyi unutmayınız! Fotoğrafları göndermediğiniz halde program değişikliği yapılmaz. Örn; 3 aylık eğitim aldınız, her 30 günde bir (toplamda 3 kere) güncel fotoğraflarınızı gönderin.HEMEN SATIN AL