ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM


3 AYLIK EV ORTAMI PAKETİ
Erkek ve Kadınlar İçin
    Size Ozel Antrenman Plani
    Size Ozel Beslenme Planlari
    En Etkili Karin ve Cardio Plani
    Supplement Danismanligi
    Whatsapp Birebir İletisim

600,00 TL
( 3 AYLIK )
3 AYLIK EV ORTAMI PAKETİ  PROGRAM DETAYIDikkat! Bu paketi satın aldıktan sonra isteğinize göre EVDE veya SALONDA size özel programlar yazılır. 

Uzaktan Fitness Eğitimini "Ev Ortamı"nda ekipmanlı veya ekipmansız bir şekilde uygulayabilirsiniz!

 

Ekipmansız

Bench sehpası veya barbell gibi ekipmanınız yok ise, sadece pilates bandı ile tüm bölgelerinizi çalıştırabileceksiniz. Maliyeti 10-20 tl olan pilates bandını internet üzerinden veya spor aletleri satan mağazalardan kolayca temin edebilirsiniz. 

 

Ekipmanlı

Evinizde sadece Dumbbell Seti veya Bench Sehpası + Dumbbell Seti, bunlardan biri mi var? Bu ekipmanları en iyi şekilde kullanıp maksimum seviyede sonuç alacağınız şekilde antrenman programınızı uygulamaya hazır olun.

 

Hedef ve bütçeye göre alınacak malzemeler aşağıda listelendiği gibidir;

 
- Dumbbell Seti 

- Ayarlanabilir Bench Sehpası

- Z-Bar veya Düz Bar ve Ağırlıklar (Kesin Gerekmez)

- Resistance Bands

 
(Bu aletleri paketi satın almadan önce veya aldıktan sonra ben (Marcus) ile iletişime geçerek tavsiye alabilirsiniz.)


Tüm programlar size özel olarak yazılacaktır.

PAKET İÇERİĞİ

Antrenman Planları

Hedefinize yönelik size özel en etkili antrenman planları hazırlanacaktır. Antrenman planları; Hareketlerin İsimleri, Hareketlerin Görselleri, Hareketlerin Videoları olarak hazırlanacaktır ve gidişatınıza göre güncellenmesi gerekiyor ise her ay güncellenecektir. 

Beslenme Planları

Hedefinize yönelik size özel olarak hazırlanacaktır. Beslenme Planları 3 farklı seçenek ile size sunulur. Beslenme planlarınız damak tadınıza göre, yemekleri sıkılmadan yiyebileceğiniz şekilde çeşitlendirilir. Beslenme planlarınız, antrenman planlarınız ile çelişkili olup, gidişatınıza göre güncellenecektir.

Karın ve Cardio Planları

Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Dikkat! Karnınızın görünümünü değiştirecek Etkili Antrenman taktikleri içerir!

Supplement Danışmanlığı

Yardımcı Takviye yani Supplement kullanmak isteyenlere, profesyonel supplement danışmanlığı yapılacaktır. Bu ürünler tamamen sağlık açısından zararsızdır. Kullanma zorunluluğu olmayıp isteğe göre destek verilecektir. Bunun yanı sıra, İndirimli Supplement desteğide verilecektir.

Whatsapp Destek

Sizler için en önemlisi! Benimle haftaiçi belirli saatler aralığında Whatsapp dan birebir yazışıp, sorularınızı sorabileceksiniz! Size sesli mesajlar ile yanıt verip, hata yapma riskinizi minimuma indireceğim. Kafanıza takılan soruları bana sorabileceksiniz!

Sporcu Yemek Tarifleri

Herkesin hoşuna gidecek ve yaşam standartlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak tarifler içeren E-Book tarzı kitaplar hazırlanıyor! Yılların tecrübesi ile hazırladığım yemek tariflerini sizlerle paylaşacağım!

Hareket Videoları

Tüm hareketlerin nasıl yapıldığına dair kısa videolar hazırlanıyor! Ne kadar Uzaktan Eğitim olsa da, Hareketlerin nasıl yapıldığını rahatça görebilecek ve hatasız uygulayabileceksiniz!

 

Önemli Not :  Önemli Not :  Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Benim size mesaj yazmamı beklemeyip, kendiniz bana mesaj yazınız. Her 15 günde bir bana Ön,Arka ve Yandan güncel fotoğraflarınızı göndermeyi unutmayınız! Fotoğrafları göndermediğiniz halde program değişikliği yapılmaz. Örn; 3 aylık eğitim aldınız, her 30 günde bir (toplamda 3 kere) güncel fotoğraflarınızı gönderin.HEMEN SATIN AL