ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM


BESLENME PLANI
Erkek ve Kadınlar İçin
    Size Özel Beslenme Planları
    Supplement Danışmanlığı
    Sporcu Yemek Tarifleri (Yakında)
    Whatsapp Birebir İletisim (+100tl)
    Whatsapp Destek

270,00 TL
( AYLIK )
BESLENME PLANI  PROGRAM DETAYIERKEKLERE ÖZEL BESLENME PLANI

PAKET İÇERİĞİ

 

BESLENME PLANLARI

- Hedefinize yönelik size özel olarak hazırlanacaktır. Beslenme Planları 3 farklı seçenek ile kan grubunuz kaale alınarak hazırlanacaktır. Beslenme planlarınız, antrenman planlarınız ile çelişkili olup, gidişatınıza göre güncellenecektir.

SUPPLEMENT DANIŞMANLIĞI

- Yardımcı Takviye yani Supplement kullanmak isteyenlere, profosyonel supplement danışmanlığı yapılacaktır. Bu ürünler tamamen sağlık açısından zararsızdır. Kullanma zorunluluğu olmayıp isteğe göre destek verilecektir. Bunun yanı sıra, İndirimli Supplement desteğide verilecektir.

WHATSAPP DESTEK

- Sizler için en önemlisi! Benimle haftanın belirli günlerinde ve saatlerinde Whatsapp dan birebir yazışıp, sorularınızı sorabileceksiniz! Size sesli mesajlar ile yanıt verip, hata yapma riskinizi minimuma indireceğim. Kafanıza takılan soruları bana sorabileceksiniz!

(YENİ) SPORCU YEMEK TARİFLERİ (ÇOK YAKINDA)

- Herkesin hoşuna gidecek ve yaşam standartlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak tarifler içeren E-Book tarzı kitaplar hazırlanıyor! Yılların tecrübesi ile hazırladığım yemek tariflerini sizlerle paylaşacağım!

ÖNEMLİ !!!  Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Benim size mesaj yazmamı beklemeyip, kendiniz bana mesaj yazınız. Beslenme planı bir kereliğe mahsustur. Sizden detaylı bilgileriniz istenip, size özel beslenme programları (3 farklı çeşit) yazılır. Whatsapp Destek alırsanız, 1 ay boyunca bana beslenme hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.HEMEN SATIN AL