ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM


ANTRENMAN PLANI
Erkek ve Kadınlar İçin
    Size Özel Antrenman Planları
    Size Özel Karın/Cardio Planları
    Hareket Videoları
    Supplement Danışmanlığı
    Whatsapp Destek

270,00 TL
( AYLIK )
ANTRENMAN PLANI  PROGRAM DETAYIERKEKLERE ÖZEL ANTRENMAN PLANLARI

PAKET İÇERİĞİ

 

ANTRENMAN PLANLARI

- Hedefinize yönelik size özel en etkili antrenman planları hazırlanacaktır. Antrenman planları; Hareketlerin İsimleri, Hareketlerin Görselleri, Hareketlerin Videoları olarak hazırlanacaktır. Antrenman planları 1 kereliğe mahsus sunulur. Sizin vücut yapınıza ve hedefinize yönelik 2-3 adet farklı sistemde antrenman planları hazırlanır. 

KARIN ve CARDIO PLANLARI

- Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Dikkat! Karnınızın görünümünü değiştirecek Etkili Antrenman taktikleri içerir!

SUPPLEMENT DANIŞMANLIĞI

- Yardımcı Takviye yani Supplement kullanmak isteyenlere, profosyonel supplement danışmanlığı yapılacaktır. Bu ürünler tamamen sağlık açısından zararsızdır. Kullanma zorunluluğu olmayıp isteğe göre destek verilecektir. Bunun yanı sıra, İndirimli Supplement desteğide verilecektir.

WHATSAPP DESTEK

- Sizler için en önemlisi! Benimle haftanın belirli günlerinde ve saatlerinde Whatsapp dan birebir yazışıp, sorularınızı sorabileceksiniz! Size sesli mesajlar ile yanıt verip, hata yapma riskinizi minimuma indireceğim. Kafanıza takılan soruları bana sorabileceksiniz!

HAREKET VİDEOLARI

- Tüm hareketlerin nasıl yapıldığına dair kısa videolar hazırlanıyor! Ne kadar Uzaktan Eğitim olsa da, Hareketlerin nasıl yapıldığını rahatça görebilecek ve hatasız uygulayabileceksiniz!

 

ÖNEMLİ !!!  Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Benim size mesaj yazmamı beklemeyip, kendiniz bana mesaj yazınız. Antrenman Planları sizin hedefinize yönelik, 2-3 adet farklı sistem içeren programlar hazırlanır ve bir kereye mahsustur. Whatsapp Destek almanız durumunda, 1 ay boyunca benden Whatsapp tan destek alabilir, antrenman hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.HEMEN SATIN AL