ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM


3 AYLIK FULL PAKET
Erkek ve Kadınlar İçin
    MG FITNESS MOBİL UYGULAMA HİZMETİ
    Size Özel Antrenman/Karın/Cardio Planları
    Bütçe/Hedef Yönelik Beslenme Planı
    Whatsapp Birebir İletisim , Whatsapp Destek
    Supplement Planları

600,00 TL
( 3 AYLIK )
3 AYLIK FULL PAKET  PROGRAM DETAYIHEM ERKEK HEM KADINLAR BU PAKETE KAYIT OLABİLİR. ÇOK DAHA DETAYLI BİLGİ VE FARKLI ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ INSTAGRAM HESAPLARINI ZİYARET EDİN;

@marcusgreerfitness - @mgfitnessapp

LÜTFEN OKUYUNUZ; MG FITNESS MOBİL UYGULAMA üzerinden hizmet göreceksiniz. Antrenman planlarınız videolu, yazılı açıklamalar ile en detaylı şekildedir. Beslenme planlarınız birçok yemek alternatifleriyle ve tariflerle size verilir ve paket süreci boyunca düzenli form kontrolü yapılıp tüm programlarınız güncellenir. 


Not: Bu paketi satın aldıktan sonra ister salonda, ister ev/iş yerinizde elinizde bulunan ekipmanlarla spor yapabilirsiniz. Tüm planlar sizin elinizde/salonunuzda bulunan ekipmanlara göre özel hazırlanır.

 

PAKET İÇERİĞİ

Antrenman Planları

Hedefinize yönelik size özel en etkili antrenman planları hazırlanacaktır. Antrenman planları; Hareketlerin İsimleri, Hareketlerin Görselleri, Hareketlerin Videoları olarak hazırlanacaktır ve gidişatınıza göre güncellenmesi gerekiyor ise her ay güncellenecektir. 

Beslenme Planları

Hedefinize yönelik size özel olarak hazırlanacaktır. Beslenme Planları 3 farklı seçenek ile kan grubunuz kaale alınarak hazırlanacaktır. Beslenme planlarınız, antrenman planlarınız ile çelişkili olup, gidişatınıza göre güncellenecektir.

Karın ve Cardio Planları

Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Dikkat! Karnınızın görünümünü değiştirecek Etkili Antrenman taktikleri içerir!

Supplement Danışmanlığı

Yardımcı Takviye yani Supplement kullanmak isteyenlere, profosyonel supplement danışmanlığı yapılacaktır. Bu ürünler tamamen sağlık açısından zararsızdır. Kullanma zorunluluğu olmayıp isteğe göre destek verilecektir. Bunun yanı sıra, İndirimli Supplement desteğide verilecektir.

Whatsapp Destek

Sizler için en önemlisi! Benimle haftanın belirli günlerinde ve saatlerinde Whatsapp dan birebir yazışıp, sorularınızı sorabileceksiniz! Size sesli mesajlar ile yanıt verip, hata yapma riskinizi minimuma indireceğim. Kafanıza takılan soruları bana sorabileceksiniz!

Sporcu Yemek Tarifleri 

Herkesin hoşuna gidecek ve yaşam standartlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak tarifler içeren E-Book tarzı kitaplar hazırlanıyor! Yılların tecrübesi ile hazırladığım yemek tariflerini sizlerle paylaşacağım!

Hareket Videoları 

Tüm hareketlerin nasıl yapıldığına dair kısa videolar hazırlanıyor! Ne kadar Uzaktan Eğitim olsa da, Hareketlerin nasıl yapıldığını rahatça görebilecek ve hatasız uygulayabileceksiniz!

 

Önemli Not :  Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Benim size mesaj yazmamı beklemeyip, kendiniz bana mesaj yazınız. Her 30 günde bir bana Ön,Arka ve Yandan güncel fotoğraflarınızı göndermeyi unutmayınız! Fotoğrafları göndermediğiniz halde program değişikliği yapılmaz. Örn; 3 aylık eğitim aldınız, her 15 günde bir (toplamda 6 kere) güncel fotoğraflarınızı gönderin.HEMEN SATIN AL