Diyet Pankek Tarifi

MG Fitness Blog Detayı

Blog içeriğini oluştururken, blog sayfasında ilk paragraf görüntüleneceği için, bir paragraflık (250 karakter) içerik yazılmalıdır. Video, başlık ve link kullanılmamalıdır. İlk paragraftan sonra istenilen tüm içerik oluşturulabilir.

DİYET PANKEK TARİFİ

Ana Malzemeler

 

1-) 125gr. Yulaf Ezmesi 2-) 6 Yumurta Beyazı, 1 Sarısı 3-) 1 Ölçek Whey Protein Tozu

 

İsteğe Göre Eklenebilecek Malzemeler 1-) 5 Adet Ceviz 2-) 1 Tatlı Kaşığı Tarçın 3-) 1 Yemek Kaşığı Sıvı Stevia Tatlandırıcı 4-) 1 Çay Kaşığı Vanilya Ekstratı veya Kakao 5-) 75ml. Kefir veya Süt

 

HAZIRLANIŞI 1-) Tüm malzemeleri  öğütücüye atın ve iyice öğütün. 2-) Bir peçeteye çok az zeytin yağı döküp, yapışmaz tavanızı silin. 3-) Tavayı orta derece ateşte ısıtın ve bir kepçe yardımı ile pankek için hazırladığınız sostan bir miktar tavaya dökün. 4-) Yaklaşık 20 saniyede bir yüzü pişer, hemen çatal veya bıçak yardımı ile arka yüzünü pişirin ve pankek sosunun bitene kadar bu işleme devam edin. NOT: Hazırladığınız bu sostan 5 yemek kaşığı kadar ayırın, pankekleriniz piştikten sonra, ayırdığınız sosu pankekinizi bandırıp yiyebilirsiniz.   Afiyet Olsun :)

MARCUS GREER

Marcus Greer işini yapmayı; insanları değiştirmeyi seven ve üyelerine karşı çok ilgili birisidir. Hala kafanızda tereddüt var ise "0850 305 84 15" numaradan bize ulaşıp soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.