ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM


  Uzaktan Fitness Eğitimi Nedir?Uzaktan Fitness Eğitimi Nedir?

Sağlıklı ve fit olmak istiyor ama bunu nasıl yapacağını bilmiyor musun? Ya da fitness salonlarında kalabalıklar arasında kaybolmaktan sıkıldın mı? İşte o zaman, senin için en iyi alternatif uzaktan fitness eğitimi almak olacaktır.

Uzaktan fitness eğitimi ile, dijital dünyanın kolaylıklarından yararlanarak hem sana özel bir fitness koçu hem de senin bünyene özel bir fitness eğitim programı elde etmiş olursun. Uzaktan fitnees eğitimi olur mu, bu şekilde çalışarak başarı elde eder miyim diye düşünüyorsan yazımızı okumaya devam etmeni tavsiye ederiz.

Uzaktan fitness eğitimi desteği sana birçok avantaj sunacaktır. Öncelikle arkanda sapasağlam, tecrübeli bir hocan olacak ve zamanını boşa harcamadan, hata yapmadan, en kısa süre içerisinde maksimum gelişim sağlayabileceksin.

Sana Özel Uzaktan Fitness Eğitim Koçun İle Birebir Çalışma İmkanı

Salona gidince "bugün ne yapsam, programım nasıldı" veya öğünlerinde“ acaba ben bugün ne yemek yesem, kalorimi nasıl dengelemeliyim” gibi aklına takılan soruların tamamen ortadan kalkacak. Uzaktan fitness eğitimi veren hocan tarafından senin vücut kriterlerine ve hedefine uygun hazırlanmış beslenme ve antrenman programlarını kullanarak, nokta atışı spor yaparak, hızlı şekilde fit olabileceksin. Uzaktan fitness eğitim programları ile antrenmanlarını, beslenmeni en doğru şekilde yapmış olacak ve hedeflerine çok hızlı bir şekilde ulaşabileceksin

Sana özel hazırlanmış bu planlar, uzaktan eğitim süreci boyunca gelişimine ve gidişatına göre güncellenip yeni program uygulaman gerekiyorsa da sana verilir. Bunların yanı sıra eğer kullanmak istersen de Supplement Planlaması da hocan tarafından yapılır. En önemli özellik ise whatsapp üzerinden hocan ile birebir iletişim kurabileceksin! Kafana takılan soruları hocana sorup cevaplandırabileceksin. Seni endişelendiren, spor yapmana engel olan düşünceleri hocanla irtibat halinde olup, kolayca aklından silebilirsin.

Uzaktan Fitness Eğitim Koçunu Seçerken Dikkatli Olmalısın

Öncelikle hocanı seçerken dikkatli olmalısın! Her "eğitim veriyorum" diyen kişiden eğitim almayın! İyi bir uzaktan fitness eğitimi koçluğu için, referanslarını kontrol edebilirsin. Yani geçmişini kontrol edin, sosyal medya hesaplarını takip edin, değiştirdiği insanlara bakın ve en önemlisi samimiyetine bakın.

Düşünüldüğünün aksine, uzaktan fitness eğitimi fiyatları da çok yüksek değildir. Salonda birebir ders almak bütçe olarak seni zorlayabilir, aslında uzaktan fitness eğitimi birebir eğitime göre çok daha uygun fiyatlıdır.

Uzaktan fitness eğitimi koçluğu süreçleri kişiye özeldir. Sevdiğin ve kendine yakın gördüğün kişilerle çalışır ve başarını garanti altına alabilirsin. Ayrıca uygun uzaktan eğitim fitness fiyatları ile de sağlıklı ve fit olurken, bütçeni de sarsmazsın.

 

-Uzaktan Eğitime katılıp hedefindeki vücuda en kısa sürede ve en doğru yoldan ulaşmak için aşağıdaki link'e tıklayarak sana uygun olan paketi seçip kaydını yapabilirsin;

 

https://marcusgreerfitness.com/egitim-programlari.html

 

 

Instagram: @marcusgreerfitness

Website: www.marcusgreerfitness.com

Mail: trainer@marcusgreerfitness.com

Gmail: marcusgreerfitness@gmail.com

 

●Websiteme Gitmek İçin ➤ https://marcusgreerfitness.com

●Instagram Hesabıma Gitmek İçin ➤ https://goo.gl/PksydQ