ANASAYFA
HAKKIMDA
MG KORSE
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM
BANA ÖZEL SAYFASIHoşgeldiniz Değerli Üyemiz !

Web sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir çalışma programının detaylarını ödeme bilgilerini ve diğer kişisel bilgilerinizi görebilmeniz ve takip edebilmeniz için , sizlere özel hazırladığımız "Bana Özel" sayfamıza mail adresininiz ve mailinize gönderilen şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Web sitemizdeki uzaktan eğitim programlarımızdan istediğinizi satın almak için başvuru formunu doldurduktan sonra, ödemenizi gerçekleştirdiğinizde "Bana Özel" sayfasına giriş yapabilmeniz için mail adresinize şifreniz gönderilecektir.

Uzak Eğitim Nedir ?

Uzaktan Eğitmen sadece size özel programlar hazırlayıp vermekle kalmaz, ihtiyacınız olduğu zaman, sizinle "Görüntülü ve Sesli Arama" yollarıyla iletişime geçer ve kafanıza takılan soruları cevaplamakta yardımcı olur ve soru işaretlerini ortadan kaldırır. Whatsapp destek paketi aldığınız zaman destek saatleri boyunca istediğiniz soruları sorarak gelişiminizi şansa bırakmamış olacaksınız. 

Uzaktan Eğitmeniniz kısaca sizin itici gücünüz, bilgi kaynağınız ve en yakın destekçiniz olacaktır. Eğer değişmeye hazırsanız başlamak için bugün tam zamanı.