ANASAYFA
HAKKIMDA
GALERİ
EĞİTİM PROGRAMLARI
ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ
BLOG
İLETİŞİM
MARCUS GREER HAKKINDAFurkan İmamoğlu (Marcus Greer), Istanbul'da doğdu ve 11 yaşına kadar Istanbul'da eğitim aldı. 11 yaşında ailesi ile birlikte Malezya'ya yerleşti ve eğitimine Malezya’da devam etti.

Fitness tutkusu ise daha çocukluk yıllarında şekillendi, hayalleri için yola çıkmaya hazırdı ve Malezya toplumunun Fitness/Bodybuilding'e olan aşırı ilgisi de Marcus'u bu spor dalına sürükledi.

Sürekli okudu, gelişti, eğitimlere katıldı. Daha küçük yaşlardaki disiplini ile haftanın 5 günü antrenmanlara gidip, Malezya'nın en iyi sporcularından eğitim aldı. Küçük yaştaki ilgisi, yeteneği ve azmi ile dikkat çeken Marcus 3 yıl amatör sporcu olarak yüksek gelişim gösterdi.

İlk profesyonel tecrübesi ise, henüz 16 yaşında elde ettiği Newfort Gym'in düzenlediği “Malezya Atletik Fizik Yarışması”nda kendi kategorisindeki 1.’lik ile başladı.

Marcus, spor hayatına artık profesyonel şekilde devam edip Malezya ve Thailand’da bir çok yarışmada dereceler elde etti. 2015 yılında Turkiye'ye geri dönen profesyonel sporcu, kariyerine burada devam etmiştir.

2016 yılında Türkiye Vücut Geliştirme federasyonunun düzenlediği Türkiye Şampiyonası'nda kendi kategorisinde 5.’ lik elde eden eğitmen, hala aktif olarak yarışmalara hazırlanmaktadır.

İstanbul’da personal trainer olarak kariyerine devam eden Marcus kendini geliştirmek isteyen, bu spor dalında atacak adımı olan herkese hizmet vermektedir.

2018 YILI BAŞARILARI

WBBF World Grand Prix 2018 Vücut Geliştirme Junior (-23Yaş) Kategorisinde 1. olmuştur.
WBBF World Grand Prix 2018 Vücut Geliştirme -90KG Büyükler Kategorisinde 1. olmuştur.
W.A.B.B.A World Cyprus 2018 Junior (-24Yaş) Kategorisinde 2. olmuştur.